חשיפה: ניתן להזמין מונית נגישה ב-7 דקות

עדיין מחפשים להזמין מונית נגישה? תכינו לעצמכם את כוס הקפה כי סביר מאד להניח שעד שתסיימו אותה מונית נגישה לנכים תגיע אליכם עד הבית. זה לא עומד להיות סתם עוד מאמר על מוניות נגישות או על מחיר של מונית נגישה. אם הגעתם עד הלום, אחרי אינספור מאמרים שמצויים כיום באינטרנט בשפע, יש מצב שאתם עדיין לא מצאתם דרך טובה להזמין מונית נגישה.

הכרת הטיפים האלה יעזרו לכם להזמין מוניות נגישות בזמן קצר יותר

איך מזמינים מוניות נגישות לנכים בזמן קצר ובמחירים אטרקטייבים?אתם יכולים להמשיך לקרוא את הטיפים שכתבתי בהמשך ולהעזר בהם במקרה הצורך. אבל בכנות אגיד לכם שאין שיטה שעובדת תמיד. כל פעם שתצטרכו מונית נגישה זה יהיה ביום אחר ובשעה אחרת. וזה משנה מאוד את זמינות המוניות הנגישות והנהגים הזמינים.

על פי ההיגיון אם תזמינו מונית נגישה מראש מתחנת מוניות גדולה ומוכרת כמו טקסי טו גו, כנראה שהמונית הנגישה תמתין לכם מתחת לבית בדיוק ביום ובשעה שקבעתם. 

אנו ממליצים להתקשר לתחנת המוניות כמה ימים מראש ולהזמין מונית ברגע שקבעתם פגישה חשובה או שאתם צריכים להגיע לאירוע חשוב שאסור לכם לאחר אליו או לפספס אותו. לזמן יש משקל רב מפני שככל שתזמינו את המונית מוקדם יותר כך תקבלו שירות טוב יותר.

אם אתם זקוקים למונית נגישה מהרגע להרגע זה אומר שאתם כנראה בלחץ של זמן. אז קודם כל, עדיף לכם להיות במצב שיש לכם הרבה זמן ואתם לא ממהרים לשום מקום.

השתדלו תמיד לתכנן מראש

תכננו מראש אתם יודעים שאתם צריכים מונית נגישה בתאריך מסוים, אין טעם לדחות את הזמנת המונית. הרימו את הטלפון וחייגו לתחנת מוניות טקסי טו גו כדי להזמין מונית נגישה במחיר משתלם ועם שירות ברמה גבוהה.

אל תשכחו לציין בפני הסדרן בדיוק מה אתם צריכים

כשמזמינים מונית נגישה יש לפעמי יש צורך לציין בפני סדרן התחנה איזה דגם של מונית נגישה אתם צריכים, כשמדובר על מוניות נגישות קיימים מספר דגמים בישראל:

  1. מרצדס V קלאס – מונית נגישה מדגם V קלאס היא המונית הנגישה המפוארת והמרווחת ביותר ובדרך כלל מומלצת גם לנכים מוגבלים בניידות וגם לקשישים בכיסא גלגלים.
  2. רנו קנגו – מונית נגישה פשוטה יותר עם מושב פנוי מקדימה ליד הנהג ומרווח גדול מאחורה לנכה בכיסא גלגלים. 

איכות הנסיעה והנוחות בין 2 הרכבים שונה מאוד כאשר מי שמחפש בטיחות ונוחות מקסימלית יעדיף להזמין מרצדס V קלאס.

אתם צריכים מונית נגישה באמצע הלילה או מוקדם בבוקר? 

כמה נוסעים אתם? האם יש לכם דרישות מיוחדות נוספות? אולי נקודות עצירה נוספות בדרך ליעד? ככל שהבקשה שלכם מיוחדת יותר כך תצטרכו לתכנן את הזמנת המונית זמן רב יותר מראש. 

מונית נגישה לנתב"ג

אם אתם מוגבלים בניידות ואתם צריכים מונית לנתב"ג כנראה שיש לכם כמה מזוודות ואולי אתם מתכננים לנסוע עם נוסעים נוספים. קיימות מוניות נגישות עם מקום לנכה בכיסא גלגלים ועוד מספר מושבים פנויים לנוסעים נוספים המתלווים אליו. 

מבדיקה שערכנו בין תחנות מוניות המעניקות שירות של מוניות נגישות מצאנו כי קיימים הבדלים מהותיים במחיר הנסיעה בין התחנות השונות  בהתאם לשעה, ליום, ועוד . . 

המלצה שלנו – נסו להזמין מונית נגישה מתחנת מוניות טקסי טו גו ואם לא תהייה מונית זמינה נסו את תחנת "מוניות המרכז" המעניקה שירותי מוניות נגישות לנכים וקשישים 24 שעות במחירים אטרקטיביים – בלחיצה על הקישור אתם תעברו לאתר הבית שלהם – https://www.taxiraanana.co.il/מונית-לנכים/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest